Eş Takibine Ünlülerden Bir Örnek

ozel-dedektif-ebru-salli

Özel Dedektif Ebru Şallı’yı tazminattan etti.

Olaylı bir şekilde eşinden ayrılan ünlü manken Ebru Şallı’nın özel dedektif tarafından takip edildiği, eşi Harun Tan’ı aldattığı resim ve videolarla belgelendiği ulusal haber sitelerine haber oldu.

İŞTE O HABER

Harun Tan’ın Ebru Şallı ile ayrılmasından sonra Sinan Akçıl ile olan beraberliğe neden tepkili olduğu ortaya çıktı. Şallı evlilik süresinde aldatmaya başlamış!

Ebru Şallı-Harun Tan ayrılığında, Şallı’nın neden tazminat ve nafaka talep etmediği ortaya çıktı. Harun Tan, peşine dedektif taktığı eşi Ebru Şallı’yı Sinan Akçıl ile yakalamış.

Harun Tan ile 10 yıllık evliliğini sona erdiren ve Sinan Akçıl’la yeni bir aşka yelken açan Ebru Şallı’nın eşinin tuttuğu dedektifin takibine yakalandığı ortaya çıktı. Evliliğinin son günlerinde Şallı’nın bazı davranışlarından şüphelenen Tan, dedektif sayesinde ihaneti tespit etti.

VİDEOLARI BİLE ÇEKİLDİ

Evliyken şarkıcı Sinan Akçıl’la aşk yaşamaya başlayan Ebru Şallı, Belgrad Ormanı’nda sevgilisiyle dedektifin takibine yakalanınca eşinden tazminat ve nafaka talep edemeden boşanmak zorunda kaldı. İşadamı Harun Tan’ın tuttuğu dedektifin, çiftin fotoğraflarının yanı sıra videolarını da çektiği öğrenildi.

Kaynak: Habertürk/Faik Erdemli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir