Hizmetlerimiz

        dedektif Şahıs Takip ve Araştırma

Müşterimizden takip edilecek kişi hakkında alınan bilgilere istinaden, tarafımızdan yapılan ön çalışmanın akabinde izlenecek kişi işle ilgili takip başlatılır. Elde edilen bilgiler müşterilerimize iletilir.

Öğrenci Takip ve Araştırma

Öğrencilerin ya da gençlerin ev dışındaki hayatları gözlenir. Arkadaş çevreleri, bulundukları ortamlar ve irtibatta olduğu insanlarla ilişkileri incelenir.

Adres Tayin Etme ve Araştırma

Adresi sorgulanacak kişinin kimlik bilgilerine dayanılarak ikamet ettiği adresi, şayet ticari faaliyet içindeyse iş yeri ve/veya ticari faaliyetleri incelenir.

Evlilik Öncesi Araştırma

Geçmişi soruşturulan kişinin geçmiş yaşamına dair tüm bilgilere ulaşılır. Bu bilgilerle resmi kurumların kayıtlarından ulaşılır. Ulaşılan bilgiler resmi belgelere dayanır.

Kurum Analizleri ve Araştırma

Firmalara ait bayiler ve acenteler araştırılır. Merak edilen firmaların ya da firma ortaklarının yurt içi, yurt dışında araştırılması hizmeti verilir.

Olay yeri İnceleme ve Araştırma

Herhangi bir olaya ait olay yeri incelemesi hizmeti verilir. Parmak izi araştırması, analizi, diğer delillerin ve kanıtların meydana gelen olayla ilgisinin araştırılması bu hizmet kapsamındadır.

Ürün, Marka, Patent, Sahte Evrak Araştırma ve Tespit

Patenli, marka tescili bulunan orijinal ürünlerin taklitlerinin varlığına dair araştırma hizmeti verilir. Tespit edilen ürünler hakkında yapılan araştırmayla üreticileri, üret,m tesisleri ve ticaretinin yapıldığı noktalar saptanır.

Sahte evrak, fatura ve resmi belge içinde bu araştırma hizmeti verilir.

2 üzerine düşünceler “Hizmetlerimiz

  1. Ebru

    Merhabalar ben şuan sevgilimle evlilik düşünüyorum evlilik teklifi aldım fakat bu aralar beni aldattığını düşünüyorum ama somut delilillerim yok bu hizmetide veriyormusunuz ve ücret bilgisi alabilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir